23:59 | Ślub w Lizbonie

Post navigation

 • Agnieszka i Tomasz z Warszawy

  Dziękujemy za zdjęcia Krzysztofie! To była przyjemność Ciebie spotkać i móc z Tobą pracować – dzięki Tobie mamy wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu w Lizbonie. Polecamy wszystkim Krzysztofa – dobry i szybki kontakt, brak zbędnych formalności, wiele kwestii można ustalić, tak jak się chce, a sama sesja ma bardzo przyjemny charakter (forma spaceru po mieście) + świetne zdjęcia, które idealnie zdobią nasz nowy rodzinny album. Polecamy serdecznie! Pozdrawiamy Agnieszka i Tomasz z Warszawy

  • Ja również dziękuję! Było mi niezwykle miło móc Państwa poznać i wykonać dla Państwa zdjęcia ślubne. Jeszcze raz życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia i pozdrawiam serdecznie z Lizbony! Mam nadzieję, że uda nam się zobaczyć wcześniej w Lizbonie, niż w Warszawie:)

 • Pingback: Lizbona: Fotograf i ślub w Portugalii, sesje foto w Lizbonie()

 • Emilia i Kamil

  Dziękujemy za piękne zdjęcia z tego szczególnego dla nas czasu. Wspomnienia z pleneru połączonego ze zwiedzaniem pozostaną z nami na zawsze, dzięki wyjątkowym ujęciom Krzysztofa i jego pełnemu zaangażowaniu.
  Polecamy każdemu taką formę pleneru ślubnego – również tym którzy biorą ślub w szarej i chłodnej jesiennej Polsce (bilety Ryanair są w tym czasie naprawdę niedrogie;).